خرید ضایعات ساختمانی

یکی از مهمترین چرخ های اقتصادی یک کشور، بخش ساخت و ساز و مسکن است که در صورت ایجاد چرخه ی مناسب در آن می توان به رونق اقتصادی رسید. یکی از مهمترین مواد و مصالحی که در بخش ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، فلزات هستند.

ضایعات ساختمانی چیست؟

در حین ساخت و ساز بخشی از مصالح به ناچار تبدیل به ضایعات و نخاله ساختمانی می شوند که اغلب نمی توان از آنها در کاربردهای دیگر استفاده کرد. به این مصالح ضایعات ساختمانی می گویند که ممکن است شامل موارد زیر باشند:

  • آهن
  • چدن
  • سیمان و بتن
  • گچ
  • آجر
  • چوب و…

می توان طبق یک برآورد تخمینی گفت که حدود 10 تا 15 درصد مصالح ساختمانی در حین ساخت و ساز به ضایعات تبدیل می شود که می تواند هزینه سنگینی را بر دوش سازنده ها تحمیل کند و باعث افزایش قیمت تمام شده ساختمان و خانه ها شود.

خرید ضایعات ساختمانی

همچنین ممکن است بعد از تخریب یک ساختمان یا سازه، ضایعات مصالح به کار رفته در ساختمان بدون استفاده باقی بماند. یا ممکن است حین تعمیر و بازسازی ساختمان، بخشی از مصالح به کار رفته ضایع و تبدیل به نخاله ساختمانی شود که قابلیت استفاده در یک پروژه ی ساختمانی دیگر را نداشته باشد. از این ضایعات ساختمانی می توان پس از بازیافت در پروژه های دیگر استفاده کرد.

خرید ضایعات ساختمانی در تهران

بیشتر موادی که به عنوان نخاله یا ضایعات ساختمانی شناخته می شوند، قابل بازیافت و استفاده مجدد هستند. مانند ضایعات آهن و ضایعات چدن، چوب و … که می توان از بازیافت شده ی آنها در سایر صنایع و کاربردها مانند لوله سازی، عایق بندی، نجاری، سقف سازی و … استفاده کرد.

برای خرید ضایعات ساختمانی در هر زمان می توانید با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت انواع ضایعات خود را به فروش برسانید. همچنین برای خرید ضایعات آهن ، خرید ضایعات چدن و خرید ضایعات آلومینیوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

بازیافت ضایعات ساختمانی

خرید ضایعات ساختمانی

در بسیاری از کشورها از جمله کشور ما صنعت بازیافت ضایعات به عنوان یک صنعت دوست دار محیط زیست و مفید برای اقتصاد و منابع یک کشور توسعه داده شده است. در صنایع ساختمانی و انواع ساخت و سازها، ضایعات و نخاله های ساختمانی زیادی تولید می شود که اگر بتوان این مصالح را به چرخه ی مصرف بازگرداند می توان از هدر رفتن منابع و مواد موجود جلوگیری کرد.

قیمت ضایعات ساختمانی

در صورتی که نیاز دارید تا انواع ضایعات از جمله ضایعات ساختمانی خود را با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان به فروش برسانید می توانید از هر نقطه ایران با ما تماس بگیرید. خرید جزئی و کلی ضایعات در تهران توسط ما انجام می پذیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.