آلومینیوم یکی از فلزات باارزشی است که در مصارف صنعتی و خانگی بسیاری دارد. در این مقاله به بررسی انواع ضایعات آلومینیوم و نحوه خرید ان می پردازیم. همچنین برای خرید ضایعات آهن و خرید ضایعات چدن می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید ضایعات آلومینیوم

انواع ضایعات آلومینیوم

ضایعات آلومینیوم انواع مختلفی دارد که اگر می خحواهید این ضایعات را به فروش برسانید، نیاز است اطلاعاتی درباره نوع آنها داشته باشید.

ضایعات آلومینیوم نرم چیست؟

آلومینیوم ذاتا فلزی نرم و انعطاف پذیر است که کاربردهای صنعتی متنوع و بسیاری دارد. از این نوع آلومینیوم برای تولید فویل، ورق های کامپوزیتی آلومینیومی، قوطی های مختلف مانند شیر خشک، انواع تیوپ و … استفاده می شود. از ضایعات آلومینیوم در برخی مصارف صنعتی مانند ساخت و ساز و خودرو استفاده می شود.

این ضایعات ارزش بالایی دارند بنابراین فروش آها راحت تر انجام می پذیرد.

ضایعات آلومینیوم خشک

در صورتی که فلز آلومینیوم با سایر مواد ترکیب شود، آلیاژی تشکیل می شود که خشک و شکننده است. این ضایعات معمولا از خودروها مانند ضایعات رینگ، پیستون، قطعات برقی، سیلندر و … بدست می آید.

براده آلومینیوم

براده ها به دلیل برخی فعالیت های صنعتی مانند سوراخ کاری و برشکاری بدست می آید. این برده ها معمولا با روغن و فلزات دیگر ترکیب شده اند و نیاز است پیش از ارسال به مراکز و کارخانه های ذوب برای بازیافت فراوری شوند.